לעמוד הפייסבוק youtube Vegan Friendly תעודת כשרות לדף הבית

מבחר מוצרים

ממרחים

(16)

סדרת הממרחים האיכותית שלנו מומלצת לאכילה על לחם, פריכיות או קרקרים. הממרחים – מרוכזים מאוד לכן יש להשתמש בכמות קטנה מהם - מצוינים לבישול, מקפיצים את טעמו של כל רוטב לפסטה, נהדרים למריחה על בצק פיצה ועוד.

רטבים

(5)

סדרת הרטבים של הבאר מעדנים מצטיינת בטעמים ייחודיים ומקוריים. הרטבים שלנו מרוכזים מאד, משתלבים באופן מושלם בסלטים, משמשים כמרינדות נהדרות לבשר ולעוף, או כרוטב מלווה למנות ראשונות ועיקריות.

קונפיטורות

(19)

אחת ההתמחויות שלנו היא ייצור קונפיטורות משובחות. מה ההבדל בין קונפיטורה לריבה? קונפיטורה היא מוצר איכותי הרבה יותר: יש בה יותר פרי וחתיכות פרי, היא מכילה פחות סוכר, אין בה צבעי מאכל, וזמן הבישול שלה קצר. כך מקבלים מוצר שטעמו הכי קרוב לטבע. נסו לערבב קונפיטורה איכותית כמו שלנו עם יוגורט או גלידת וניל, למרוח על לחם בחמאה, או לזלף על מנות אחרונות. התוצאה – מושלמת!

מעדנים ללא סוכר

(5)

הביקוש למוצרים נטולי סוכר גדל מאוד בשנים האחרונות - אם בשל שמירה על הגזרה ואם בגלל בעיות בריאותיות. אנחנו, בבאר מעדנים, עדים לביקוש הזה, ונותנים לו מענה: קונפיטורות ללא סוכר, שאינן מכילות גם ממתיקים מלאכותיים. אנחנו מבשלים את הפרי ומצמצמים אותו, מוסיפים לו תפוח ומיץ לימון, וכיוון שאנחנו משתמשים בפירות איכותיים ומשובחים, המוצרים הללו מלאי טעם וניחוח גם מבלי להשתמש בסוכר.
המעדנים ללא תוספת סוכר הינם עדינים ביותר, ויש לנהוג עימם בזהירות. לאחר הפתיחה אנחנו ממליצים לאחסן אותם במקרר, ולנהוג עימם בהקפדה: לא להכניס לתוכם סכין לא נקי או כפית שכבר היתה בפה, לא להפיל לתוכם פירורים, אלא להוציא מעט לתוך קערית ולהשתמש עד כחודש מהפתיחה.

ליקרים

(3)

את הליקרים האיכותיים של הבאר מעדנים אנחנו מכינים ממיצוי של פירות טריים ומתבלינים. זאת גם הסיבה, שבמהלך השנה, אפשר למצוא אצלנו ליקרים בטעמים שונים ומגוונים – הכל בהתאם לפירות העונה. בתחרות טרה וינו זכה הלימונצ'לו שלנו במדליית כסף, וליקר הפירות היבשים שלנו - במדליית זהב.

חבילות שי

(13)

מחפשים שי איכותי ושימושי, שמוסיף הרבה טעם לחיים?
נשמח להרכיב עבורכם מבחר חבילות שי בשילוב מוצרי איכות מהגליל: קונפיטורות, ממרחים, רטבים, ליקרים, שמן זית, יין ודבש. בכל רמות מחיר.
Looking for a special gift to send your loved ones in Israel ? Get in touch and we'll send them quality products from the Galilee,
Deliveries all over Israel

- לקטלוג חבילות שי לראש השנה --- לקטלוג חבילות שי פסח -